Hliníková okna | spokojte se s tím nejlepším

O firmě

Naše společnost SAPPEX Aluminium, s.r.o.  je výrobcem hliníkových systémových řešení, která se používají v konstrukcích lehkých obvodových stěn a fasád, oken a dveří, které dotvářejí design moderní architektury.

S produkty značky Ponzio je spjata silná pozice společnosti rozvíjející se již přes 10 let, zajišťující místo v popředí firem podávajících hliníkové systémy s expanzí na evropské trhy.

Specialisté z našeho technického oddělení se, v návaznosti na nové trendy, neustále zdokonalují a navrhují inovativní řešení. Důvěru našich zákazníků si získáváme nejen vysoce kvalitními produkty, ale také prostřednictvím komplexní a profesionální podpory v poradenství a včasné dodávce. Výsledkem naší práce jsou desítky objektů v systému Ponzio. Naši techničtí pracovníci mají vysokou kvalifikaci a rozsáhlé zkušenosti, pravidelně se účastnící školení. Naše společnost spolupracuje s projekčními kancelářemi a generálními dodavateli v podpoře specializovaných programů.

Naše profily ze systému Ponzio jsou lakovány barvami s certifikátem Qualicoat na plně automatizovaných lakovacích linkách.

 

 

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek klikni pro velký obrázek

Naše služby

Profesionální montáž

Montáž provádějí odborníci s dlouholetou praxí.

Servis oken a dveří

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Nastavení a údržba

S námi budou mít Vaše okna správný chod.

Zaměření ZDARMA

Zaměření oken na Vaši stavbě provádíme zdarma.

Nezávazná kalkulace

Zašlete nám poptávku a my Vás kontaktujeme.

Aktuální stavby

Vybrané reference

realizované stavby

  • Komerční objekty
  • Rodinné domy
touch

Posouvejte do stran

Copyright © SAPPEX Aluminium s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Vytvořil Webap | Webové a grafické studio
Objednat zaměření